Annelere yepyeni destekçi: Tuvalete Merhaba

Annelik denince ne çok yapılacak iş var arkadaş. Biz pazarlamacılar, hep işin duygu boyutuna bakıyoruz da, bebeğin beslenmesinden, öğretimine, tuvaletinden, uykusuna kadar annenin yapmadığı iş yok!

Bir de üstüne, evde alışverişi yapan, markalara karar veren de anneler. Böylelikle, tüm markaların hedefi, ilgisi de onlara.

Bir marka da çıkıp, karşılığında birşey beklemeden, duygu sömürüsü yapmadan, sadece destekçi olarak bir iş yapmıyor ki diyordum kendi kendime.

Bunu bozmaya geldik! :)

Uzun süredir, büyük bir zevkle beraber çalıştığımız ve CRM & Pazarlama Ajansı olarak hizmet verdiğimiz sevgili Selpak Ekibiyle, “annelere en azından bir konuda destek verelim” diyerek, Tuvalete Merhaba projesini hayata geçirdik!

Tuvalete Merhaba ile, annelere, çocuklarının Tuvalet Eğitimi öncesi, sırası ve sonrasındaki konular için destek vermeyi amaçlıyoruz. Bu yolda, Prof. Dr. Bengi Semerci Enstitüsü ile de işbirliği halindeyiz.

Selpak_15_02_SUBAT_kullanılmadı_2

Sene içerisinde hem Facebook sayfamızdan hem de yapacağımız etkinliklerle, bu desteği de pekiştirmek en büyük hedefimiz!

Tüm annelere, anne adaylarına ve anne arkadaşlarına hayırlı olsun. Bekliyoruz. =)

Sayfayı takip etmek için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s